Dajme zbohom tisícom kartičiek

„Dobrý deň, vernostnú kartu máte? Nie? Vystavíme Vám?“ Dnešný zákazník je doslova atakovaný celým priehrštím rôznych identifikátorov, ktoré prekážajú v peňaženke či na kľúčoch. Navyše je ťažké povedať nie, ak ich nosenie so sebou prináša množstvo benefitov alebo rovno zliav.

Nakupujem rada. A často. No v kabelke len málokedy nosím nejakú vernostnú kartičku. Aj to tak zostane. Chvíľu na začiatku tejto módy som ich začala zbierať, no ich množstvo narastalo, každá bola v inej peňaženke, či kabelke a paradoxne, vždy keď som v nejakom obchode potrebovala konkrétnu kartu, mala som pri sebe všetky ostatné okrem tej, ktorú odo mňa žiadali. Potom som prestala brať nové, ale cítila som určitý druh nespravodlivosti, že prečo táto vernostná karta áno a táto nie. Tak som vyhodila všetky.

Je predsa rok 2014. Smartfóny rôznych značiek sa stali neoddeliteľnou súčasťou životov väčšiny z nás. Tento „malý počítač“ dokáže okrem telefonovania s ľuďmi komunikovať aj s inými zariadeniami, prípadne byť nosičom tak bezpečných aplikácií, že ich banky odporúčajú na bezhotovostné platby.

Verejne prosím všetky obchody: Vytvorte si aplikácie do telefónov, ktoré budú zároveň informovať a pritom dokážu plniť aj funkciu vernostnej karty. To znamená, že keď prídem do obchodu, tak sa preukážem len aplikáciou v telefóne, ktorý nosím tak či tak všade so sebou. Aby som bola úprimná, prvú lastovičku som už zaznamenala na čerpacích staniciach OMV, kde už môžem ich vernostný systém využívať pomocou mobilu.

Opäť sa raz ukázalo, že veci súvisiace s automobilizmom sú na Slovensku progresívne.

Rovnako ako náš špecializovaný portál, ktorý môžete mať tiež všade stále so sebou ☺

Kvočeková.

 


Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099

Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' (tried: /usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so (libMagickWand.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so (/usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory)) in Unknown on line 0