Pracovný portál just-in-time

Konečne spúšťame špecializovanú stránku pre zamestnávateľov a uchádzačov o prácu v automobilovom priemysle. Pýtate sa prečo konečne? Jednoduchá odpoveď by bola, lebo je to just-in-time.

Vždy som bola prekvapená, že také dominantné odvetvie aké je pre Slovensko automobilový priemysel ešte nemá vytvorenú platformu pre lepšiu mobilitu zamestnancov. Alebo v ľudskej reči, ako je to možné, že uchádzači o zamestnanie v tomto sektore musia loviť medzi tisíckami inzerátov na nezmyselné pozíce a naopak zamestnávatelia namiesto toho, aby dostali profesionálne životopisy profesionálov, musia najskôr vytriediť „kaderníkov a recepčné,“ len aby mohli najať karosárov.

Zdá sa vám to zvláštne? Aj nám. Preto sme sa rozhodli, že vytvoríme portál ajobs.eu. Stránku, ktorá bude určená najmä pre ľudí z automobilového priemyslu. Chceme vám ponúknuť priestor, kde vaše životopisy nezapadnú medzi tisícky iných. Priestor, kde budú zamestnávatelia vyhľadávať expertov so skúsenosťami. A to je dobrá správa. Pretože to pomôže opätovne rozhýbať trh práce.

A aby ste mali dôvod na stránku ajobs.eu zavítať častejšie, pripravili sme pre vás aj poradňu, kde naši experti budú odpovedať na vaše otázky. Pár sme ich už v našej kariére zozbierali, ale určite sa budeme tešiť aj na tie vaše.

Na portáli plánujeme zaradiť do ponuky aj pracovné pozície z automobilového priemyslu z okolitých krajín. Sledujte naše blogy, diskusné fóra alebo sa prihláste k odberu nášho newsletteru.

Profesionálom držíme palce v nájdení vysnívaného jobu a zamestnávateľom, aby našli skvelého zamestnanca.

Zuzana Kvočeková


Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099

Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' (tried: /usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so (libMagickWand.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so (/usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory)) in Unknown on line 0