Operátor

CREZAR, s.r.o.

-miesto výkonu je Bratislava-Devínska Nová Ves ul.J.Jonáša

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    J.Jonáša, Devínska Nová Ves
  • Pracovná oblasť:
    Výroba
  • Termín nástupu:
    Dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    -podieľanie sa na práci pri výrobe vozidiel
    -osádzanie,montovanie,upevňovanie a všetky úkony spojené s výrobou vozidiel
    -práca vhodná aj pre ženy a absolventov
  • Iné výhody:
    Záloha mzdy vyplácaná 1 x mesačne vo výške vždy 150€ k 15. v mesiaci,nástupný BONUS vo výške 300€+200€,Stravovanie v závodnej jedálni za zvýhodnených podmienok,
    príplatok za prácu na poobednej a nočnej zmene, koordinátor k dispozícii denne.Zabezpečené pracovné oblečenie.Príplatok za ovládanie cudzieho jazyka. Kariérny a hlavne platový postup.Uplatňovanie kolektívnej zmluvy ktorá nedovoľuje klesnúť pod stanovené mzdové podmienky.
    Možnosť práce nadčas. Možný prechod do kmeňového stavu. Dlhodobá práca.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Aj bez praxe budete zaškolený
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Pracovitosť, chuť pracovať a učiť sa.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
  • Kontakt:
    Ľuboš Spišák

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099