Predajca nových vozidiel

Spoločnosť FINAL - CD najväčší autorizovaný predajca značiek PEUGEOT, OPEL a CITROEN prijme do svojho predajno-servisného centra PEUGEOT predajcu nových vozidiel.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    Bratislava
  • Pracovná oblasť:
    Obchod a služby
  • Ponúkaný plat (brutto):
    od 1000 - Eur, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    - k základnej mzde od 1000EUR/brutto + provízia z predaja
    - príjemný kolektív
    - stravné lístky
    - služobný telefón aj na súkromné účely
    - služobné vozidlo a pohonné hmoty / po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu:
    Dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - realizácia predaja automobilov, vykonávanie administratívnych činností a vedenie
    obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu,
    - aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
    - vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie
    prezentácie nových automobilov a predvádzacích jázd,
    - vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja nových
    automobilov, náhradných dielov a príslušenstva,
    - poradenstvo v oblasti financovania, poistenia a leasingu vozidiel,
    - zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práca s informačným
    systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi,
    - zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov,
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - prax s predajom nových, alebo jazdených automobilov podmienkou, min. 2 roky
    - výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
    - precíznosť, zodpovednosť,
    - organizačné schopnosti,
    - silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom,
    - cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita
    a empatia,
    - dobrá orientácia v modeloch a výbavách vozidiel,
    - vodičský preukaz skupiny B-podmienkou.
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    FINAL-CD spol. s r.o.
  • Kontakt:
    Igor Fontáni
    igor.fontani@finalcd.sk

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099