Manažérka predaja

- Telefonická komunikácia so zákazníkmi - Príjem objednávok telefonicky , e-mailom a ich následné zadávanie do výroby - Poskytovanie servisu a odborného poradenstva spojeného s predajom

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Banskobystrický kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    Rimavská Sobota
  • Pracovná oblasť:
    Obchod a služby
  • Ponúkaný plat (brutto):
    0 - Eur, hodinová mzda (brutto) - základná zložka
  • Termín nástupu:
    Ihneď
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - Telefonická komunikácia so zákazníkmi
    - Príjem objednávok telefonicky , e-mailom a ich následné zadávanie do výroby
    - Poskytovanie servisu a odborného poradenstva spojeného s predajom
  • Iné výhody:
    -Motivujúce nadštandardné finančné odmeňovanie
    -Prácu pre silnú a finančne stabilnú spoločnosť s potenciálom ďalšej expanzie na nové trhy.
    -Možnosť karierneho rastu a profesného rozvoja
    -Zaškolenie a pravidelné odborné školenia
    -Voľný vstup do fitnesscentra,zdravotné masáže zdarma
    -Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
    -Firemné akcie
    -Jasne popísanú náplň práce, spravodlivý spôsob jej merania a odmeňovanie stanovené od výkonu
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Maďarský - pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • Internet (e-mail, www) - pokročilý
    • SAP - základy
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
  • Požadovaná prax:
    Menej ako 1 rok
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Čestnosť
    Ochota pracovať
    Orientácia na výkon
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    MAD SR, s.r.o.
    Školská 36
    97901, Rimavská Sobota
  • Kontakt:
    Ing. Vladimír Hudáč

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099