Brigádnik pre finančné oddelenie - junior accountant

Jedinečná príležitosť pre študentov VŠ získať odbornú prax počas štúdia !

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Trnavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    PSA Trnava, Automobilová 1
  • Pracovná oblasť:
    Obchod a služby
  • Ponúkaný plat (brutto):
    4,50 - Eur/hodina
  • Termín nástupu:
    Dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Na dohodu
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Účtovanie dokladov spoločností skupiny PSA Groupe v regióne strednej Európy
    • Používanie rôznych informačných systémov, najmä SAP
    • Príprava finančných reportov
    • Participácia na nových projektoch a inováciách
    • Štandardizácia a zlepšovanie procesov a účtovných tokov
    • Aktívne využívanie cudzieho jazyka
    • Komunikácia s externými partnermi
    • Administratívne práce vzťahujúce sa k účtovným procesom
  • Iné výhody:
    Ponúkame
    • Práca na Dohodu o brigádnickej práci študenta (4,50 Eur brutto/ hodina)
    • Trvanie brigádnickej činnosti a nástup – podľa dohody (s možnosťou trvania počas celého štúdia) –hľadáme študentov na dlhodobú spoluprácu
    • Po ukončení štúdia možnosť prejsť na trvalý pracovný pomer, prípadne odporúčania pre iných zamestnávateľov
    • Disponibilita študenta na finančnom oddelení je max. 80 hod./ mesiac
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    študent vysokej školy
  • Odbor:
    Ekonómia, účtovníctvo
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
    • Francúzsky - mierne pokročilý
    • Nemecký - mierne pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Jednoduché účtovníctvo
    • Podvojné účtovníctvo
    • Strojopis
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Práca pre študentov VŠ
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Študent 1.stupňa denného VŠ štúdia ekonomického zamerania (iné zameranie akceptované len v prípade, ak je študent denného VŠ absolventom Obchodnej akadémie)
    • Znalosť anglického, alebo francúzskeho alebo nemeckého jazyka
    • Znalosť princípov podvojného účtovníctva
    • Znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, Outlook)
    • Ochota tímovej spolupráce, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    PCA Slovakia, s.r.o.
    Automobilová 1
    91701, Trnava
  • Kontakt:
    Zuzana Poláková

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099