HR Generalist

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    Továrenská 15, 901 01 Malacky
  • Pracovná oblasť:
    Výroba
  • Ponúkaný plat (brutto):
    od 1450 - Eur, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    - možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny
    - možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie
    - kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
    - možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
    - vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami
  • Termín nástupu:
    Ihneď
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Koordinuje aktivity súvisiace s náborom pracovných síl na základe požiadaviek vedúcich útvarov.
    Spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi pri výbere nových zamestnancov, pri preraďovaní a skončení pracovných pomerov.
    Zabezpečuje výkon komplexu činností súvisiacich s uzatvorením, zmenami a ukončením pracovného pomeru, (pracovná zmluva, výstupný list) aj s nastupovaním a aktualizáciou v systéme/ databáze.
    Zabezpečuje organizačné a mzdové zaradenie zamestnanca.
    Podieľa sa na pravidelnom reportingu personálneho oddelenia.
    Zabezpečuje komunikáciu s agentúrami dočasného zamestnávania ohľadom personálneho lízingu – potreba zamestnancov, nástupy, výstupy, preradenia, vstupné školenie.
    Spravuje a pravidelne aktualizuje organizačnú štruktúru spoločnosti.
    Participuje na vzdelávaní zamestnancov, vstupné školenia, periodické, jazykové vzdelávanie.
    Spolupracuje pri organizácii lekárskych prehliadok zamestnancov.
    Participuje na príprave nových projektov v rámci personálneho oddelenia.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor:
    personalistika, ekonomika
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Personalistika
    • Strojopis
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - prax na personálnom oddelení vo výrobnej spoločnosti
    - vynikajúce organizačné, komunikatívne a prezentačné schopnosti a zručnosti
    - spoľahlivosť a zodpovednosť
    - flexibilita, samostatnosť, osobnostné predpoklady pre prácu s ľuďmi
    - efektivita, vecnosť, ochota, zdvorilosť
    - schopnosť znášať záťaž a vyrovnať sa so stresom, taktná osobnosť s príjemným vystupovaním
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RF spol. s r. o.
    Továrenská 15
    90101, Malacky
  • Kontakt:
    Mgr. Mária Veselá
    kariera@fritz-group.com
    034/79 61 173

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099