Inžinier kvality

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    RF, spo. s.r.o., Továrenská 15, 901 01 Malacky
  • Pracovná oblasť:
    Výroba
  • Ponúkaný plat (brutto):
    od 1400 - Eur, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    -kvartálne prémie
    - možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny automotive
    - možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie
    - kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
    - možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
    - vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami
  • Termín nástupu:
    Dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Spracovanie plánu kvality, vypracovanie príslušných formulárov a príslušných inštrukcií a protokolov, (certifikačný balík).
    Spolupráca pri určovaní a navrhovaní kontrolných prípravkov, meradiel pre interné potreby a potreby zákazníkov.
    Príprava kontrolnej dokumentácie pre potreby výroby na zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov.
    Zadávanie KM do SW pre štatistické vyhodnocovanie kvality, aktualizácia a vyhodnocovanie parametrov pre potrebu výroby na zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov.
    Vzorkovanie, resp. príprava vzoriek a dokumentácie pre schválenie zákazníkom pri novom a existujúcom projekte a navrhovanie odchýlok.
    Vzorkovanie a uvoľnenie nakupovaných dielov od dodávateľov.
    Komunikácia so zákazníkom vzhľadom na reklamácie pri bežiacich projektoch a schvaľovanie odchýlok.
    Zúčastňovanie sa interných auditov za účelom zvýšenia efektivity systému SRK.
    Riadenie interného a externého reklamačného procesu. Riadenie rekoteamu (reklamačného tímu) prijímania nápravných opatrení, sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti prijatých nápravných opatrení.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • MS Office - pokročilý
    • MS Outlook - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - organizačné a komunikačné schopnosti, objektívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota cestovať, schopnosť kompetentne a vecne viest rokovania so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Ostatné požiadavky:
    vzdelanie technického smeru
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RF spol. s r. o.
    Továrenská 15
    90101, Malacky
  • Kontakt:
    Ing. Gogorová Michaela
    Michaela.Gogorova@fritz-group.com
    +42134796164

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099