Automechanik

Oprava a údržba nákladných vozidiel Scania v rámci vlastnej servisnej siete na Slovensku.

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    Senec
  • Pracovná oblasť:
    Obchod a služby
  • Ponúkaný plat (brutto):
    8 - Eur, hodinová mzda (brutto) - základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    - nástupný bonus 1000 EUR po skončení skúšobnej doby
    - príplatky za prácu cez víkend 50 EUR
  • Termín nástupu:
    Ihneď
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Pre vlastné servisy značky Scania hľadáme šikovných automechanikov, orientujúcich sa v problematike opravy nákladných motorových vozidiel a ochoty rozvíjania sa v tejto oblasti.

    Pracovná náplň:
    - oprava nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
    - diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými prístrojmi
    - elektrikárske opravy, mechanické opravy, bežné údržby
    - zápis vykonanej práce do servisnej zákazky (Automaster)
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Odbor:
    autoopravár
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    autoopravár
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    flexibilita, ochota učiť sa pracovať s novými technológiami
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Scania Slovakia s.r.o.
  • Kontakt:
    Recruiter

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku

Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099