Uchádzači - Časté otázky


Profil

Nie, registrácia pre uchádzačov o zamestnanie je zdarma.

Po kliknutí na tlačidlo Prihlásenie v pravom hornom rohu stránky kliknite na odkaz Zabudli ste heslo, zadajte e-mailovú adresu, ktorú používate pre váš účet a kliknite na Obnoviť heslo. Následne vám zašleme e-mail s inštrukciami pre vytvorenie nového hesla.

Ako prihlasovacie meno použite Vašu e-mailovú adresu. Ak sa stále nemôžete prihlásiť, kontaktujte nás.

Vaše heslo si môžete jednoducho zmeniť v sekcii „Môj účet“ alebo po kliknutí na tento link.

Registráciu je možné vykonať  po kliknutí na „Registrácia nového uchádzača“ alebo na tento link. Podmienkou pre registráciu je odsúhlasenie Všeobecných obchodných podmienok.

Registrácia Vám umožní vytvoriť si vlastný osobný profil, vložiť životopis, sprístupniť ho potenciálnym zamestnávateľom , ale aj informovať sa o voľných pozíciách prostredníctvom zasielania ponúk cez službu Job Kuriér.


Nie, pre uchádzačov o prácu je celý vyhľadávací systém bezplatný.

Po registrácii na našom portáli Vám bude doručený potvrdzovací e-mail s overovacím linkom. Pre potvrdenie registrácie prosím kliknite na uvedený link. Po prihlásení sa do sekcie „Môj účet“ môžete začať využívať všetky výhody, ktoré Vám portál ponúka.

Do svojho účtu sa môžete prihlásiť  kliknutím na „Môj účet“ alebo kliknutím na tento link.

Samozrejme, Vaše údaje je možné kedykoľvek zmeniť v sekcii „Môj účet“ alebo kliknutím na tento link.

Svoj profil môžete zrušiť zaslaním požiadavky na info@ajobs.eu.Aktuálna ponuka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099

Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' (tried: /usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so (libMagickWand.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so (/usr/local/php-7.3.28/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731//usr/local/php-7.0.2/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory)) in Unknown on line 0